Co robisz z Pomysłem?

 Każdy pomysł jest ważny 

Pewnego dnia chłopiec wpadł na pomysł. Na początku starał się o nim zapomnieć, bał się reakcji innych, nie wiedział co z nim zrobić. Pomysł jednak wciąż za nim chodził, a on zaczął się z nim coraz lepiej czuć.

Pomysł rósł i był dla niego coraz ważniejszy. Ludzie mówili mu, że to nie jest dobry pomysł, ale chłopiec się tym nie przejmował. To był jego pomysł i on znał go najlepiej. Dzięki niemu się rozwijał i wierzył w swoje możliwości. Pewnego dnia pomysł wystrzelił w niebo. Był gotowy, by zmienić świat.

 

 

Wspaniała, wyjątkowa i wzruszająca książka. Z wartościową treścią i zachwycającymi ilustracjami.

 

Kto z nas nie bał się reakcji innych, gdy chciał coś stworzyć, lub nie miał przy tym podcinanych skrzydeł. Ludzie tacy są, często zamiast popychać nas naprzód, cofają. Dlatego bardzo się cieszę, że powstała ta książka.

 

Pokazuje dzieciom, że nie można rezygnować ze swoich pomysłów, nawet jeśli inni nas zniechęcają. W końcu to my wiemy o nim najwięcej i my odniesiemy sukces lub porażkę. To my próbujemy zmienić świat. Nikt inny.

 

Książka jest przepięknie zilustrowana, czarno- białe ilustracje przechodzą w kolorowe wraz z rozwijaniem się pomysłu, co jest pomysłowe i bardzo obrazowe.

 

To moim zdaniem jedna z najważniejszych książek dla dzieci. Przekonuje, że warto marzyć i walczyć o swoje pomysły.

 

Bardzo Wam ją polecam.

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 5+

Autor: Kobi Yamada

Ilustracje: Mae Besom

Tłumaczenie: Anna Kmiecik

Liczba stron: 40

Rok wydania: 2019

Wydawnictwo Levyz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *