O mnie

Witaj,

bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Mam na imię Karolina, kocham książki i kocham czytać.  Książki towarzyszą mi od zawsze i są ważną częścią mojego życia. Czytam głównie reportaże, biografie i dobrą prozę. Więcej o moich ‚dorosłych’ lekturach możecie przeczytać na Instagramie, na profilu goodbook_and_tea 🙂

Kocham także książki dla dzieci, od zawsze poszukuję wartościowych tytułów, skończyłam też studia o literaturze dla dzieci i młodzieży.

Najpierw założyłam profil na Instagramie (dlatego tam jest więcej recenzji), dopiero później postanowiłam założyć bloga.

Na rynku mamy bardzo dużo książek dla dzieci i młodzieży, łatwo się pogubić, dlatego na blogu pokazuję tytuły, na które warto zwrócić uwagę, takie które mają mądrą treść i piękne ilustracje. Nie ograniczam się do nowości, wręcz przeciwnie. Dziś nowość jest nowością tylko przez chwilę dlatego warto przypominać najlepsze pozycje 🙂

Pokazuję książki dla dzieci i młodzieży, w przyszłości planuję także serie artykułów i wywiadów na tematy książkowe, a także recenzje gier planszowych.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na stałe 🙂

Pozdrawiam,

Karolina

p.s. Zapraszam także na Instagram i Facebooka 🙂

Kontakt:

maliczytelnicy@gmail.com