Nudne zasady
To NIE jest dżungla to zabawna książka, która w przystępny sposób pokazuje dzieciom konsekwencje ich decyzji.
Główna bohaterka, Paula, odkrywa moc słowa „nie” i z entuzjazmem zaczyna je stosować w każdej sytuacji. Odmawia posprzątania w swoim pokoju, więc wieczorem mama ostrzega, że jeśli tak dalej pójdzie, to w jej pokoju zapanuje prawdziwa dżungla.
Kiedy Paula zasypia, jej świat faktycznie się zmienia – w domu pojawiają się dzikie zwierzęta, a na zewnątrz wyrasta prawdziwa dżungla!
Życie w takim chaosie okazuje się trudne i dziewczynka zaczyna rozumieć, że pewien porządek jest potrzebny 😊
To świetna opowieść o tym, że chociaż dzieciom często wydaje się, że zasady są nudne i ograniczające, to tak naprawdę są bardzo potrzebne. Dzięki nim nasz świat nie zamienia się w dżunglę – dosłownie i w przenośni.
Książka w lekki i humorystyczny sposób uświadamia najmłodszym, dlaczego warto przestrzegać reguł i jakie mogą być skutki ich ignorowania. Bardzo
Książka wyróżnia się ciepłym humorem i pięknymi ilustracjami. To doskonała propozycja dla najmłodszych, którzy często próbują testować granice i sprawdzać, jak daleko mogą się posunąć w swoim „nie” 😊
Polecam! 😊
Kategoria wiekowa: 3+
Format: 225 x 320
Tekst: Susanna Isern
Ilustracje: Rocio Bonilla
Tłumaczenie: Zofia Raczek
Liczba stron: 40
Rok wydania 2024
Wydawnictwo Mamania