Ciesz się

Cieszmy się

Ciesz się to książka pomagająca celebrować życie, przypominająca, jak wiele mamy powodów do radości i wdzięczności każdego dnia.

Pokazująca, że jest się z czego cieszyć 🙂

 

Otrzymany prezent, przejaw odwagi, kształtna chmura, miły gest, wełniany sweter, mały owad, spełnione marzenie, pokonany lęk, łyk wody, promyk słońca, zagojona rana – każdego dnia spotyka nas wiele takich momentów.

Nie muszą być wielkie i spektakularne, radość mogą nam przynieść też te małe i niepozorne. 

 

Ta książka uświadomiła mi, ile takich chwil przegapiam i przede wszystkim, jak wiele ich zauważam dzięki posiadaniu dziecka.

Cudowne jest patrzenie, jak Janek się cieszy, bo zobaczył śmieciarkę, mrówkę albo zrobił coś nowego. Zawsze zachwyca mnie ta jego radość. 

 

I nie bez powodu dziś Wam pokazuję Ciesz się.

Dzień Dziecka to dzień nas wszystkich, małych i dużych i ta książka także jest dla wszystkich (choć pewnie im straszy czytelnik, tym ją lepiej zrozumie).

 

Ciesz się będzie wspaniałym prezentem, pocieszy w trudnym momencie i przypomni, że nasze życie składa się z wielu małych, ale miłych i ważnych chwil, które warto docenić.

 

Polecam, to piękna i wyjątkowo książka.

 

 

 

P.S. Ciesz się jest też pięknie wydana, ma bardzo miłą w dotyku okładkę i zachwycające ilustracje, wykonane ręcznie w technice cienkopisu.

 

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 4+

Format: 180 x 200

Autorka: Sylwia Krachulec

Liczba stron: 80

Rok wydania 2022

Wydawnictwo Widnokrąg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *