Ella i szantażysta – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

Książka trafia do Uli – gratuluję i proszę o przesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was egzemplarz mojego najnowszego patronatu, przezabawną książkę Ella i szantażysta 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić Ella 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 17.10.2021 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 13.10.2021 r. do 17.10.2021 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Ella i szantażystaWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

4 thoughts on “Ella i szantażysta – Konkurs

  1. Dlaczego książka powinna do mnie trafić? Powodów jest wiele, ale pominę te najbardziej oczywiste jak to, że uwielbiam czytać 😉
    Myślę, że to naprawdę zabawna książka – przynajmniej tak wnioskuję z opisu i Twojej recenzji. Chciałabym się przekonać, czy faktycznie tak jest. Dodatkowo przyda mi się teraz trochę śmiechu, bo jesień nie nastraja optymistycznie.
    Ps. Jeszcze syn mi tu krzyczy do ucha, że on bardzo chciałby tę książkę… Powąchać! 😉

  2. Czytamy z synkiem sporo książek i ostatnio stajemy się coraz bardziej wybredni pod tym względem Potrzebujemy zwrotów akcji, humoru, wątku detektywistycznego. Czegoś, co rozbawi i wciągnie w fabułę. To może być strzał w dziesiątkę

  3. We wcześniejszym wpisie dot. recenzji zamieściła Pani zdjęcia książki… Kiedy przeczytałam Synowi recenzję i spojrzał na 1 zdjęcie stwierdził, że to Babcia, bo nie wygląda jak Babcia ! Dla mnie podejrzany ze zdjęcia jest Pan wyprowadzający psy… Chcielibyśmy rozwiać nasze wątpliwości i sprawdzić kto z nas ma nosa detektywa. A może nikt z nas…???

  4. Z chęcią bierzemy udział w konkursie, ponieważ jest idealnie skierowany do Nas. Jestem mamą prawie 7latki, która jest w pewnym sensie podobna do głównej postaci Elly. Do tego zbieżność imion Nella – Ella nie jest przypadkowa Moja córka Nelly jest dość szaloną uczennicą, która odróżnia się od swoich rówieśników. Jest szalona, wesoła i czasami ma bardzo bujną wyobraźnie. Którą w Niej lubię. Uwielbia wstawać rano do szkoły, uczyć się nowych rzeczy oraz bawić z przyjaciółmi. Uważam, że tak jak Ella ma wiele ciekawych przygód, dlatego z chęcią z moją Nellą poznałybyśmy bliżej główna bohaterkę. Bo dzięki takim książkom jeszcze bardziej pobudzamy wyobraźnie oraz chęć przeżywania ciekawych przygód, które w obecnych czasach są wskazane dla naszych dzieci. Aby tak jak moja Nella poza telefonem, telewizorem widziały również otaczający nas świat. Aby nasze dzieci dostrzegały piękno każdym momencie życia. Uwielbiam moją córkę za to , że tak jak ja widzi kolorowy liść na drzewie , małą muszelkę , która mogłaby ozdobić jej ramkę na zdjęcia czy gdy pada deszcz nie smuci się tylko zakłada kalosze i bawi się w najlepsze skacząc w nich tworząc kolejne ciekawe historie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *