Iga i zaczarowany miś. Urodzinowy kłopot – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafi do Pani Asi – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, świetną książkę Iga i zaczarowany miś. Urodzinowy kłopot 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić ta książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 19.10.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 17.10.2022 r. do 19.10.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Iga i zaczarowany miś. Urodzinowy kłopotWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

3 thoughts on “Iga i zaczarowany miś. Urodzinowy kłopot – Konkurs

  1. Dziecięcy świat to świat do cna prawdziwy, szczery i pełen radości, która płynie prosto z malutkich serc. Córka lubi poznawać nowych bohaterów i ich przygody. Z pewnością byłaby zainteresowana historią Igi i jej zaczarowanego misia. Treść książki jest też okazją do porozmawiania z dzieckiem na temat prezentów urodzinowych i zwrócenia uwagi, że te własnoręcznie zrobione są najbardziej cenne, ponieważ stworzone z potrzeby serca i sympatii do jubilata. W erze prześcigania się we wręczaniu drogich, dużych i modnych prezentów warto zatrzymać się i pomyśleć po co one tak naprawdę są dawane i czy ten wszechobecny rozmach jest potrzebny.

  2. Bardzo lubię książki, które są ciepłe, przyjemne w odbiorze a przede wszystkim wartościowe. Po przeczytaniu recenzji wiem,że “Iga i zaczarowany miś. Urodzinowy kłopot” jest taką literaturą. Uczącą nie tylko empatii ale też bycia prawdziwym przyjacielem. Pokazująca i ucząca małego odbiorcę jak reagować na trudne, życiowe sytuacje. Dlatego chciałabym aby książka niosąca tak głębokie przesłania trafiła w nasze ręce. Z całą pewnością stanie się początkiem do wielu wartościowych i nieocenionych rozmów… (dotyczących nie tylko siły niesienia pomocy innym czy magii miłości).

  3. Gdy przeczytałam recenzję tej książki, od razu pomyślałam, że byłaby idealnym wstępem do wprowadzenia tematów trudnych mojemu 6latkowi. Nie oszukujmy się. Wolimy czytać dzieciom o miłych, przyjemnych sytuacjach, niż ciężkich problemach dnia codziennego. Ale takie problemy np brak środków, które dotykają często nas i ludzi żyjących obok, wolimy omijać i nie zamartwiać nimi naszych dzieci. Jednak powinniśmy o trudnych sprawach rozmawiać z dziećmi, tylko trzeba wiedzieć jak. Taka książka na pewno by nam pomogła-w końcu mówi o realnych i znanych nam sytuacjach…zwłaszcza w obecnej sytuacji ekonomicznej. Mój synek jest delikatnym chłopcem, ale widzę, że dzięki dobrze dobranej lekturze wszystko można mu wyjaśnić. Bardzo bym chciała wygrać ten patronat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *