Magiczna podróż Flory – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafi do Babci Ireny – gratuluję i czekam na adres do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, świetną książkę Magiczna podróż Flory 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 1.04.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 28.03.2022 r. do 1.04.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Magiczna podróż FloryWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

6 thoughts on “Magiczna podróż Flory – Konkurs

  1. Ale cudna książka. Wpasowuje się w klimat początku wiosny. Czuć powiew ciepłego wiatru i dalekiej podróży. Synek lubi takie klimaty-przygoda, dinozaury, trole i latanie. Książka pobudza bardzo wyobraźnie i pokazuje jak można z normalnej podróży zrobić przygodę życia. A przygody bardzo lubimy

  2. Z Twojej recenzji wynika, że książka jest świetna Dlaczego miałaby trafić do nas? Ponieważ jak na razie jesteśmy rodzinką żyjącą bez auta, jednak gdy myślę o tym jakie auto mielibyśmy mieć, to w mojej wyobraźni od razu pojawia się szalony bus. Z jakiego powodu szalony? Gdyż musiałby być przystosowany do bezpiecznego przewozu nas – ludzi, zwierząt, rowerów i dziecięcej przyczepki rowerowej Mieć miejsce do spania i gotowania (mini łazienka byłaby też spoko, tylko gdzie to wszystko zmieścić?). A także sporą lodówkę – nie tylko na nasze jedzonko, ale również mieso dla zwierzaków. To byłby zdecydowanie bardzo zwariowany bus. Kto wie, może uda się zrealizować w przyszłości ten pomysł.

  3. Książka przyda nam się w podróży do naszych dziadków, którzy mieszkają w Radomiu, w prawdzie od nas to “tylko” 2 i pół godziny jazdy a moi chłopcy są już coraz starsi, mimo to nie raz pojawia się znane pytanie: daleko jeszcze ? Książka na pewno umili nam czas podróży.

  4. Miałabym piękną książkę do poczytania wnusiowi, który przyjeżdża do nas na noc. Nasza biblioteczka z racji na wiek nie zawiera aż tyle literatury dziecięcej. A wnuk to wielki miłośnik książek. Kiedy zostaje u nas na noc obowiązkowo musi być książka. Ta byłaby idealna.

  5. Mój syn to ogromny fan wszelakich pojazdów, więc ta książka z pewnością sprawiłaby mu wielką radość! Autobus na okładce już sam zachęca do sięgnięcia i poznania ciekawej historii, którą skrywają kartki książki!

  6. Bardzo dziękuję. Wysłałam do Pani wiadomości na e-mail.
    Pozdrawiam Panią oraz wszystkich czytelników Pani bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *