O rowerach – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafia do Pani Agnieszki C – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

W dzisiejszym konkursie można wygrać mój najnowszy patronat, książkę O rowerach 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, w jakie fajne miejsce pojechaliście na rowerze 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 7.05.2021 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 3.05.2021 r. do 7.05.2021 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: O rowerach . Wygrywa jedna osoba.

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książki wyślę paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

3 thoughts on “O rowerach – Konkurs

  1. Mój mąż kocha rower i można powiedzieć że poznawaliśmy się “w drodze”. Szczególnie zapamiętałam wycieczkę na niewielkie ale dla mnie bardzo strome wzniesienie – tzw. Prababkę. Pierwszy raz w życiu jednego dnia przejechałam wówczas 50km na rowerze…. Długo to odczuwałam…

  2. Las! Spotkała nas ciekawa przygoda, bo byliśmy w lesie, a czuliśmy się jak w mini zoo 🙂
    Bażanty towarzyszyły nam na każdym kroku! Sarenek spotkaliśmy trzy ogromne stada! I znalazły się tam również przepiękne jelonki z cudownym porożem, które tylko było podziwiać! A ponieważ uwielbiamy zwierzęta, to była to dla nas ogromna radość. Oczywiście nie zabrakło ślimaków, mrowiska pełnego pracowitych mróweczek i motyli! Na naszej drodze znalazła się również mała żabka i jeżyk! To była świetna przygoda, którą powtarzamy regularnie, ale nie zawsze szczęście nam tak dopisuje jak tamtym razem!

  3. Do dziś pamiętam wycieczkę rowerową do Parku Śląskiego im. gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie. Na tym ponad 600-hektarowym obszarze zwanym „zielonymi płucami” aglomeracji śląskiej znajduje się wiele tras rowerowych, którymi można dojechać do wielu atrakcji parku. Jako miłośniczka kwiatów, moje serce zabiło mocniej w Rosarium. Ogród różany mnie oczarował. Tysiące kwitnących kwiatów, równo przystrzyżone żywopłoty, a pomiędzy nimi oczka wodne porośnięte grzybieniami. Jak dla mnie miejsce idealne, w którym mogłam cieszyć oczy pięknem kwitnących kwiatów i delektować się ich unoszącym się w powietrzu niepowtarzalny zapachem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *