Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy

Słynne koty

Ta książka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła.

Spodziewałam się historii trzydziestu różnych kotów (i to dostałam), ale oprócz tego, znajdziemy tu bardzo dużo świetnych informacji o kotach.

 

Są tu przesądy związane z kotami, różne fakty o kotach i ciekawostki z nimi związane, informacje jak można kotom pomóc, miejsca na świecie idealne dla miłośników kotów i wiele więcej.

Do tego koci rekordziści, koci gwiazdorzy, koty podróżnicy, koty przedsiębiorcy, koci lekarze i inni.

 

 

Koty, których historie zostały tu opisane, są niezwykłe.

Jest tu Dewey, który mieszkał w bibliotece, Pani Chippy, która płynęła na pokładzie statku Ernesta Schackletona, Snowball, który pomógł rozwiązać zagadkę kryminalną, Felicette, pierwsza kotka w kosmosie, Nora, która gra na pianinie i inni.

 

Książka jest pełna fascynujących kocich bohaterów i ciekawych informacji o kotach, ale jest też pięknie wydana. Ma ładne ilustracje i fajne grafiki.

 

To świetna książka, nie tylko dla miłośników kotów.

 

Polecam serdecznie 🙂

 

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 6+

Format: 157 x 235

Tekst: Kimberlie Hamilton

Ilustracje: różni twórcy

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

Liczba stron: 160

Rok wydania 2020

Wydawnictwo Znak


7 thoughts on “Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy

  1. Jestem pewna, że moją kociarę bardzo ucieszy ta książka, dlatego jestem pewna, że pojawi się ona u nas w domu, ale dopiero w grudniu 🙂

  2. Po Pani recenzji uważam, że ta książka idealnie pasowałaby do naszej rodziny. Jako właścicielka 3 różnych kotów mogłabym poznać je od drugiej stony, dowiedzieć się ciekawych informacji, które pokazałyby nam jak różny bywa koci świat. Super książka!

  3. Dzięki Pani ta książka już w czwartek będzie w naszych rękach. Już nie możemy się doczekać. Dziękuję za świetną recenzję, która zachęciła nas do kupna tej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *