Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni – KONKURS

KONKURS ZAKOŃCZONY

Książkę wygrał pan Kamil – gratuluję 🙂

 

W dzisiejszym konkursie można wygrać mój najnowszy patronat, książkę Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni, której recenzję znajdziecie w poprzednim poście. 

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, za co kochacie (lub nie) książki dla dzieci 🙂

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 4.10.2020 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

Po 4 października wybiorę jedną osobę, do której trafi książka 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 30.09.2020 r. do 4.10.2020 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni. Wygrywa jedna osoba.

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

7 thoughts on “Pola i Buster. Tajemnica magicznych kamieni – KONKURS

  1. Oj, trudno odpowiedzieć krótko na to pytanie… Książki dla dzieci wnoszą tyle radości do mojego życia – z nimi zaczynałam żywot mola książkowego! Nigdy nie zapomnę “Nalle, wesołego niedźwiadka”, który był pierwszą samodzielnie przeczytaną pozycją. Przy “Chłopcach z Placu Broni” płakałam jak bóbr, z “Anią z Zielonego Wzgórza” zawsze się utożsamiałam, a “U złotego źródła” do tej pory stanowi prawdziwe ŹRÓDŁO wiedzy o wierzeniach i kulturze ludowej. To oczywiście tylko kilka przykładów. Książki towarzyszą mi od zawsze, a teraz, dzięki synkowi, mogę powrócić do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie emocje towarzyszące czytaniu uroczych powieści, baśni i opowiadań, które pomagały mi znosić dziecięce niepowodzenia i często inicjowały pozytywne zachowania.Dzięki temu, że dużo czytałam, posiadam ogromną wyobraźnię, która nie raz pomagała mi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wisława Szymborska powiedziała „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, zatem chętnie bawimy się w ten sposób z synkiem i mocno trzymamy kciuki, by wygrać kolejną wspaniałą “zabawkę”:)

    1. Przy książkach dla dzieci odpoczywam i dobrze się bawię. Znane, mogę odkrywać na nowo – są w końcu nośnikami wyobrażeń, fantazji, symboli wielu pokoleń. Mogę ponownie nadawać im znaczenie. Bardziej współczesne pozwalają mi lepiej zrozumieć obecną rzeczywistość, choć niekiedy są bardzo proste. Książki podtrzymują wiarę w ludzi – na szczęście człowiek potrafi tworzyć piękne rzeczy.

  2. Od kiedy urodziłam synka bardzo weszłam w świat dziecięcych książek. Są zupełnie inne, niż za czasów mojego dzieciństwa. Odkryłam, jak ważna jest grafika, kolory, rysownictwo. Wszystko wpływa na odbiór, każdy detal. Co ważne tekst, dialogi też muszą być spójne i odpowiednie dla danego wieku. Uwielbiam książki dla dzieci za te wszystkie cechy, które wpływają na to, jak dobrze lub nie spędza nam się czas z synkiem:)

  3. Łatwiej chyba napisać za co ich nie lubię 😀 za to, że tak szybko się kończą
    A serio, to książki dla dzieci pomagają mi wrócić do lat dzieciństwa i na nowo przeżywać pierwsze zachwyty. A do tego pomagają mi lepiej zrozumieć moich synów. Podczas czytania skupiam na nich całą swoją uwagę, a oni na mnie. To taki czas ojca z synami i kocham ten czas. Tak jak i książki. Nie tylko te dla dzieci.

  4. Za co uwielbiam książki dla dzieci? Za to, że są piękne i mądre. Po prostu. Szczerze mówiąc, w swoim dzieciństwie miałam niewiele takich książek ‍♀️. Mimo, że biblioteka była przejrzana wzdłuż i wszerz! Teraz te książki nie dość, że są cudownie ilustrowane, to przekazują ważne wartości ❤️. Jeśli my, jako rodzice, a mamy jakiś problem bądź trudny temat do poruszenia, dobra książka może być świetnym w wstępem do takiej niewymuszonej dyskusji z dzieckiem.

  5. Książki dla dzieci kochamy za ich przesłanie, za to że wiele uczą i oczywiście za cudowne ilustracje! Każdego dnia czytamy książeczkę na dobranoc i za każdym razem jesteśmy mądrzejsi. Możemy się czegoś nauczyć, dowiedzieć, coś nowego, pięknego zobaczyć. Książeczki dla dzieci nie zawierają przemocy, co jest ogromnym ich plusem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *