Poznajcie Tolę w swoim żywiole

Świat Toli

Tola, bohaterka tej książki, prywatnie jest córką autorki, a historie, które znajdziemy w książce to historie oparte na ich życiu.

 

Te sześć bajek, które dzięki nim poznamy, to bajki z mądrym przesłaniem i szczęśliwym zakończeniem. Takie, z którymi może utożsamić się niejedno dziecko.

Autorka nie boi się trudnych tematów (bajka ‘Mamo! One się całują!) i rozumie silne emocje, jakie towarzyszą dzieciom (bajka ‘To przez Ciebie zawalił mi się zamek!).

 

Mamy tu historię o tym, jak Tola nie dostała wymarzonego stroju na bar karnawałowy i musiała przebrać się za jednorożca. Była bardzo zadowolona ze zmiany, dopóki na sali nie zobaczyła sukni swoich marzeń. Była załamana i chciała wracać do domu, ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło.

W innym opowiadaniu Tola chce zostać kosmonautką, więc tata stworzył jej kosmos w pokoju, a w jeszcze innym zjadła za dużo słodyczy, mimo ostrzeżeń mamy.

 

 

Wszystkie historie są ciepłe, radosne, pełne rodzicielskiej miłości i bardzo życiowe. Pomogą dzieciom, ale też rodzicom. Mogą być początkiem rozmowy na wiele tematów, po każdej znajdziemy pytania, które w tym pomogą. 

 

Cała książka pełna jest kolorowych ilustracji, a okładka tej książki jest tak radosna, że nie sposób przejść obok niej obojętnie.

 

Polecam Wam ją serdecznie 🙂

 

 

 

P.S. W książce znajdziemy też zdjęcia Toli i jej najbliższych, których poznajemy z opowiadań (bardzo fajny pomysł) i kod QR do pobrania kart z ciekawymi zadaniami. 

 

 

 

 

Książkę kupicie na stronie www.tolkakrejzolka.pl

 

 

 

Tekst powstał we współpracy reklamowej z wydawnictwem Tola

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 5+

Format: 170 x 240

Tekst: Kamila Gierczak

Ilustracje: Klaudia Kusik

Liczba stron: 114

Rok wydania 2022

Wydawnictwo Tola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *