Siostrzyczka – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafi do Pani Tayen – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, książkę Siostrzyczka 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić ta książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 24.11.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 22.11.2022 r. do 24.11.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Siostrzyczka Wygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

2 thoughts on “Siostrzyczka – Konkurs

  1. Moja siostra jest najważniejszą przyjaciółką w moim życiu. Przeszłyśmy razem wiele burz, wiele też wojen między sobą, ale więź jaka jest między nami nie słabnie.
    Teraz jesteśmy dorosłe, mamy osobne życia, ale cały czas nie możemy funkcjonować bez poczucia, że jesteśmy obok. Tego psychicznego bezpieczeństwa, że jest ktoś bliski. Odległość tu nie ma znaczenia ponieważ wiemy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na siebie.
    Tą więź zbudowałyśmy i wiem jak bardzo jest cenna. Chciałabym o siostrzanej więzi nauczyć młodą osobę w mojej rodzinie, która doczekała się rodzeństwa, jednak nie do końca potrafi sobie z tym poradzić. Pamiętam jak ja byłam w takiej samej sytuacji. Poza rozmową myślę, że również książka byłaby świetnym źródłem przekazu.

  2. Mój starszy wnuczek przywitał brata na świecie 1,5 roku temu. Świetnie się bawią i dogadują. Jednak czasem następują małe zgrzyty. Walka o tą jedyną zabawkę, którą właśnie oboje chcą się bawić, kwestia „to wspólne” – nowe pojęcie dla starszaka, czy „Poczekaj, musze najpierw nakarmić młodszego brata” – to nowe sytuacje, z którymi starszy wnuczek zaczyna się mierzyć. Jest bardzo wyrozumiały, jednak brakuje mu uwagi skupionej tylko na nim. Zwłaszcza, że dotychczas był jedynym „pączkiem w maśle” w domu 🙂 Książka i wspólne jej wieczorne czytanie na pewno by pomogło rodzicom i wnukowi. Babcia chętnie sprezentuje taką lekturę:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *