Starter malucha

Coś dla najmłodszych

Starter malucha to świetny pakiet edukacyjny dla maluszków, który składa się z kart obrazkowych i dwóch książeczek kontrastowych.

To zestaw, w który warto się zaopatrzyć, gdy mamy w domu niemowlaka, ale to także super pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

 

Kart jest 7, są dwustronne i tekturowe. Po jednej stronie są czarno-białe z dodatkiem koloru czerwonego, a po drugiej kolorowe.

 

Książki harmonijki mają 98 cm długości i też są dwustronne. Są tekturowe i poręczne. Jedna ma trzy kolory, czarny, biały i czerwony, a druga jest kolorowa.

 

Zestaw ma duże, kontrastowe i ładne ilustracje, które wspomogą rozwój wzroku maluszka, zdolność kojarzenia i pobudzą wyobraźnię.

To książki, które warto pokazywać dzieciom już od pierwszych tygodni życia.

 

Podoba mi się to, że w jednym pudełku mamy elementy dostosowane do różnego wieku dzieci, czyli od urodzenia (karty), od trzech miesięcy (książka czarno-biała) i od sześciu miesięcy (książka kolorowa).

 

Zestaw jest wartościowy i porządnie wykonany. Można go wykorzystywać na wiele sposobów, dostosowując go do potrzeb naszych dzieci.

 

Wprowadza dzieci w świat książek i buduje więź z rodzicem.

 

Polecam serdecznie 🙂

 

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 0+

Ilustracje: Agnieszka Malarczyk

Wydawnictwo CzuCzu


2 thoughts on “Starter malucha

  1. Niedługo u mojej koleżanki pojawi się maluszek- już wiem co “książkowego” dostanie ode mnie 🙂 dziękuję za inspirację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *