W jaskini brązowego misia – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafia do Pani Magdaleny – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, książkę W jaskini brązowego misia 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 25.02.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 21.02.2022 r. do 25.02.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: W jaskini brązowego misiaWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

4 thoughts on “W jaskini brązowego misia – Konkurs

  1. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy z synkiem w listopadowe, grudniowe i styczniowe wieczory czytaliśmy książki “Choinka. Jestem, jaka jestem” albo “Co to jest ten śnieg?”. Melduję, że treść znamy na pamięć 🙂 Yuval Zommer pisze niezwykle interesujące i wartościowe pod względem treści książki. A jego ilustracje są po prostu przepiękne. Dlatego bylibyśmy z synkiem bardzo szczęśliwi, gdyby to w nasze ręce trafiła książka “W jaskini brązowego misia”. Jestem przekonana, że również ta książka autora skradłaby nasze serca i spędzilibyśmy z nią niejeden wieczór.

  2. Ta książka przypomina mi “Muminki”. Ciocia Włóczykija miała podobny problem – gromadziła mnóstwo rzeczy, ale nie była szczęśliwa. W końcu rozdała ulubione przedmioty innym i dzięki temu w końcu poczuła, czym jest radość. Chętnie przeczytałabym książeczkę o Misiu mojemu niespełna 3-letniemu synkowi, dla którego z pewnością byłaby to świetna lektura, na tę chwilę łatwiejsza do zrozumienia niż moje ukochane “Muminki”. We współczesnym, konsumpcyjnym świecie niezwykle ważne jest przekazanie dzieciom uniwersalnych wartości i pokazanie, że, jak powiedział Erich Fromm ” Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje. Ten, kto jedynie gromadzi, kto zamartwia się z powodu jakiejś straty, jest w sferze psychologicznej biedy”. Wspaniałe, że istnieją książki dla maluchów, które poruszają ten niezwykle ważny temat. Zapewniam, że opowieść o Misiu znalazłaby idealne miejsce w naszej biblioteczce.

  3. Książki Yuvala Zommera mają to do siebie, że pod płaszczykiem cudownych, eterycznych ilustracji i przyjemnego tekstu zawsze kryją się ważne życiowo lekcje. Uwielbiam jego książki, a moje dzieci mi w tym wtórują i choć nie gromadzimy rzeczy, to na wartościową książkę zawsze znajdziemy miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *