Wesołe przypadki kociej gromadki / Nowe przypadki kociej gromadki

Wyjątkowe koty

Krzyś jest właścicielem 7 niezwykłych kotów. Jego koty mówią, uwielbiają oglądać telewizję i wciąż wymyślają nowe sposoby na zostanie bogaczami 🙂

Co prawda w domu mają wygodnie i karmy pod dostatkiem, ale wolałby mieć oddzielne pokoje, a do tego jest potrzebny większy dom, który planują kupić (oczywiście z basenem 🙂 ).

 

Pomysły mają dobre, szybko opanowały obsługę Internetu i nawet kilka razy udało im się zdobyć sławę.

Niestety, ponieważ są wyjątkowymi kotami, ale jednak wciąż kotami, muszą korzystać z różnych forteli. Paczki zamawiają na nazwisko Krzysia, swoje prace publikują pod nazwiskiem właścicieli (dzięki czemu mama Krzysia była przez chwilę brana za świetną kocią fotografkę), a do kolejnych pomysłów wykorzystują to, co mają pod ręką, na przykład ściany domu lub nogi od stołów 🙂

 

Kotki próbowały być drwalami, malarzami, detektywami, fryzjerami, właścicielami eleganckiej restauracji i nawet arystokratami (to pod wpływem serialu Downton Abbey 🙂 ).

 

Jak się domyślacie, z takimi milusińskimi nie ma mowy o nudzie i Krzyś ma pełne ręce roboty ze sprzątaniem po ich kolejnym szalonym pomyśle.

Koty do wszystkiego podchodzą bardzo profesjonalnie, dzięki czemu zwykle odnoszą sukces, a czytelnicy doskonale bawią się czytając o ich nowym biznesplanie.

Polecam 🙂

 

WESOŁE PRZYPADKI KOCIEJ GROMADKI

 

NOWE PRZYPADKI KOCIEJ GROMADKI

Kategoria wiekowa: 4+

Format: 195 x 240

Tekst: Agnieszka Stelmaszczyk

Ilustracje: Marta Kurczewska

Liczba stron: 48

Rok wydania 2018, 2020

Wydawnictwo Zielona Sowa

1 thought on “Wesołe przypadki kociej gromadki / Nowe przypadki kociej gromadki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *