10 uczuć. Wyprawa do świata emocji – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

Książka trafia do Pani Joanny – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem 🙂 ). 

Ponieważ nie dostałam danych od Pani Joannny, nagrodę otrzyma Pani Asia – bardzo proszę o podesłanie adresu do wysyłki 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, książkę 10 uczuć. Wyprawa do świata emocji 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 13.02.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 9.02.2022 r. do 13.02.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: 10 uczuć. Wyprawa do świata emocjiWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

3 thoughts on “10 uczuć. Wyprawa do świata emocji – Konkurs

  1. Witam, jestem mamą energicznego, ciekawego świata pięciolatka… Szybko opanował sztukę mówienia, a co za tym idzie – niekończącego zadawania pytań. Nie raz tego typu książeczki pomogły mi wytłumaczyć problemy dzisiejszego świata. Doskonale trafiają w wyobraźnię dzieci. To bardzo ważne by nie zostawiać dziecko bez odpowiedzi na nurtujące go pytania, a jeszcze ważniejsze żeby nie zbywać dziecka, w przyszłości taki maluch nie będzie chciał z nami rozmawiać jak będzie miał prawdziwy problem. Wychowanie chłopców jest dość trudnym zadaniem-jak wychować przyszłego silnego mężczyznę nie mamisynka, jak wychować przyszłego dobrego męża, czyjegoś przyjaciela, dobrego ojca, a nie egoistycznego samca… To co najważniejsze to nauczyć dziecko rozróżniać emocje i je nazywać, i panować na nimi… A to takie rzadkie w męskim świecie… Myślę że ta pozycja doskonale by się sprawdziła w naszej bibliotece. Pozdrawiam

  2. Synek powoli dorasta, drugi berbeć jeszcze w pieluszkach, ale nastąpił czas, kiedy rozmawiamy o samopoczuciu. Synek opowiada o tym, czego nie chce zrobić, a my dopytujemy jak zdarta płyta „dlaczego”, „dlaczego”, „dlaczego”. Chcemy wydusić z niego uczucia, jakie za tym idą. Myślę, a nawet jestem przekonana, że książka nam pomoże w rozmowach o uczuciach, emocjach, nastrojach Bardziej się otworzy i nazwie swoje uczucia, a i my łatwiej do niego dotrzemy.

  3. Uczucia i emocje to najważniejsza sfera naszego życia. Od narodzin poznajemy swoje reakcje na różne sytuacje. Odkrywamy osobowość. Dzieci wchodzą w świat uczuć . Najpierw są egocentryczne, aby z wiekiem dojrzewać i dostrzegać drugą osobę i jej potrzeby. Z przyjemnością powiększylibyśmy naszą biblioteczkę o książki o uczuciach, ponieważ takowej jeszcze nie posiadamy. Córeczka ma dwa lata i obecnie bardzo lubi spędzać wieczory przy książce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *