Julka, ta nowa i wciągające kłamstwa i Lena, teczka i niezwykła nagroda- Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

Książki trafią do Pani Moniki – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, książkę Julka, ta nowa i wciągające kłamstwa, a także pierwszy tom serii Przystanek szkoła, czyli Lena, teczka i niezwykła nagroda.

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinny trafić książki 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 4.02.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 31.01.2022 r. do 4.02.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie są dwie książki: Julka, ta nowa i wciągające kłamstwa i Lena, teczka i niezwykła nagrodaWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

4 thoughts on “Julka, ta nowa i wciągające kłamstwa i Lena, teczka i niezwykła nagroda- Konkurs

  1. Nie znamy jeszcze tej serii, a wraz z moim synkiem z pewnością ją pokochamy! Jestem pewna, że również do gustu by przypadła mojej siostrzenicy, która także chętnie sięga po książeczki, które zaczyna nawet już sama czytać!

  2. Bo to są książki wprost idealne dla mojej Córci! od września stała się pełnoprawną pierwszoklasistką i temat szkoły nie jest Jej już obcy. Do tego jedną z Jej pasji i zamiłowania są książki, a odkąd nauczyła się samodzielnie czytać to juz nie musi czekać na mnie z nimi tylko siada i sama zaczyna czytać dlatego wiem, że taki zestaw książek byłby dla Niej prawdziwą gratką i niespodzianką i z pewnością bardzo by Ją zaciekawiła fabuła obu części

  3. Recenzje oby książek zostały tak przedstawione,że chce się poznać losy ich bohaterów! Lubię książki, które już od początku trzymają czytelnika w napięciu “co dalej, no co tam się wydarzy”… A te takie są! Dlatego miło nam będzie jeśli książki trafia do nas. P.s. dodatkowo mają piękne kolory okładek… Tak, wiem nie ma to znaczenia. ☺️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *