Miluś idzie do przedszkola / Miluś może się bać – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książki trafią do Pani Kamili – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was moje najnowsze patronaty, świetne książki o Milusiu i Emci 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinny trafić przygody króliczków 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 14.12.2021 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 11.12.2021 r. do 14.12.2021 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie są dwie książki: Miluś idzie do przedszkola i Miluś może się baćWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

 

5 thoughts on “Miluś idzie do przedszkola / Miluś może się bać – Konkurs

  1. Te książeczki bardzo by nam się przydały. Mój Skarb rozpocznie niedługo swoją przygodę przedszkolną i chciałabym Go na to dobrze przygotować. Zadanie to nie jest jednak takie proste bo jak tylko przechodzimy koło przedszkola to w oczach mojej Pociechy pojawia się strach przed nieznanym. Tu pomocna może okazać się książeczka “Miluś może się bać”. Bo przecież bać się to nic złego, trzeba tylko znaleźć sposób na oswojenie stracha. Często z moim Skarbem rozmawiamy o przedszkolu, opowiadam mu jak tam jest, co się tam robi. Zapewniam że w przedszkolu jest ładnie, przytulnie i miło i że codziennie będę Go odbierać po obiedzie. Mój Malec chętnie tego wszystkiego słucha, ale zawsze na koniec mówi że i tak do przedszkola nie pójdzie. Może króliczek (jedno z jego ulubionych zwierzątek) Miluś pomógłby mi przekonać mojego Małego Uparciucha że w przedszkolu fajnie jest.

  2. Córka uwielbia króliczki i myślę, że taki bohater jak Miluś ją zainteresuje. Do przedszkola idzie dopiero we wrześniu, ale książeczka związana z oswajaniem strachu przyda się już dziś – zwykle żarty brata związane z duchami przyjmuje ze śmiechem, ale zdarza się, że i własny cień wywołuje lęk 🙂

  3. Bardzo przydałby MI się ten komplet! Książki od zawsze służą mi pomocą w różnych sytuacjach. Synek od roku chodzi do żłobka, ale z uwagi na częste zachorowania tak naprawdę nie może zaadaptować się w tym miejscu. W dodatku od września rusza do przedszkola, więc czeka go kolejny stres związany ze zmianą otoczenia. Myślę, że książka o Milusiu w przedszkolu bardzo pomogłaby mu oswoić się z nową sytuacją. Z kolei opowieść o Emci mogłaby wpłynąć na pozbycie się lęku przed rozstaniem z mamą. Tak, potrzebuję natychmiastowej książkowej pomocy!

  4. Chciałabym by zestaw trafił do mnie ponieważ byłby to świetny prezent dla najmłodszego członka naszej rodziny.
    Obie książki poruszają bardzo ważne kwestie. Pierwsza z nich zaznajamia dziecko z potrzebą pójścia do przedszkola, oswaja ten etap. Każdy z nas wie jak dużym wyzwaniem jest wyrwanie się z bezpiecznej przystani domu i przekroczenie progu pierwszej “szkoły”. Nawet dla najbardziej otwartych dzieci jest to przełomowa chwila. Umiejętne wprowadzenie w nią dziecka jest kluczowe. Przyjemna forma jaką są książeczki do wspólnego czytania idealnie pomogą rozpocząć ten temat.
    Druga pozycja uczy dziecka, że starach to naturalne odczucie. Dotyka każdego z nas i nie należy się go wstydzić. Należy o nim odważnie mówić, nie bać się bać :). To książeczka, która będzie przewodnikiem po świecie emocji.

  5. Miło byłoby, aby przygody króliczków zagościły w naszej biblioteczce. Mamy wiele książek, ale tej nie mieliśmy jeszcze okazji poznać. Tematyka dotycząca przedszkola i strachu aktualnie dotyczy mojej córeczki, więc książki pomogłyby jej oswoić się z nową, nieznaną przygodą, która zapewne okaże się krokiem w świat pełen radości, zabawy i poznawania świata. Z chęcią przygarniemy Milusia i Emcię do swojego bajkowego azylu. Zapraszamy do nas nowych przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *