Batpig. Zobaczyła świnka niebo

Superświnka

Grzesiek Podlaski lubił spotykać się z przyjaciółmi, grać w gry komputerowe, czytać komiksy, zażywać kąpieli błotnych i pić świń-cole.

Był zupełnie normalną świnką, aż do momentu, gdy jego przyjaciółka, nietoperzyca Gryzelda, przez przypadek ugryzła go w ryjek.

Po tym zdarzeniu zaczął latać, zyskał ogromną siłę, zaczął poruszać przedmiotami za pomocą umysłu i ogólnie stał się superświnką, a jak już nią został, to postanowił zostać superbohaterem.

Pseudonim i strój nie były problemem, trudniejsze było ratowanie świata. Szczególnie że uwziął się na niego superzłoczyńca wielki jaszczur, a później łotrzyca Rzeźniczka.

Było groźnie, ale na szczęście nawet taka superświnka jak Batpig ma przyjaciół, którzy zawsze są chętni ruszyć z pomocą.

 

 

 

Uwielbiam takie komiksy! Super bohaterowie, świetne dialogi, zwariowane przygody i przede wszystkim humor dzięki, któremu podczas lektury cały czas się uśmiechałam.

 

Pomysł na stworzenie świnki, która została superbohaterem był doskonały, tak samo dobór jego przyjaciół (wiewiórka z lękiem wysokości i ryba, która nie potrafi dochować sekretu). 

 

Ten komiks gwarantuje świetną zabawę, a Batpig to teraz mój ulubiony superbohater! 

 

Polecam 🙂

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 7+

Format: 140 x 210

Autor: Rob Harrell

Tłumaczenie: Anna Lewicka

Liczba stron: 240

Rok wydania 2022

Wydawnictwo Jaguar


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *