Matylda i magiczna ryba – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książki trafią do pani Eweliny i pani Kasi, gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki 🙂

 

W dzisiejszym konkursie można wygrać dwa egzemplarze mojego najnowszego patronatu, czyli książki Matylda i magiczna ryba 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, jaka jest Wasza ulubiona książka, w której występuje magia i dlaczego akurat ta (znów nie mam pomysłu na pytanie 🙂 ).

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 10.03.2021 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 6.02.2021 r. do 10.03.2021 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Matylda i magiczna ryba. Wygrywają dwie osoby.

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książki wyślę paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

4 thoughts on “Matylda i magiczna ryba – Konkurs

 1. Moja fantastyczna dwójka uwielbia magiczne tematy, toteż często czytamy książki z nutą czarów. Aktualnie zachwyciła nas seria z wyd. Wilgi o tym „Jak zostać czarownicą w tydzień”,” Jak założyć magiczny sklepik w tydzień”, „Jak odnaleźć czarownice w tydzień”, „Jak uratować czarownice w tydzień”. Opowieści są napisane ze wspaniałym humorem i oczywiście pełne są magii, a Kot Kłopot to nasz ulubieniec

 2. Czytaliśmy kilka książek, w których występuje magia, ale chyba taką naszą ulubioną jest „Różdżka z Fershey”, której autorem jest Marcin Hybel. Z radością zagłębiamy się w historię stworzoną przez autora i często do niej wracamy. Przenosi nas do czasów średniowiecznych, w których żyje bohater, gdzie magia jest sprawą zupełnie powszechną, a czarować może każdy bez wyjątku. Każde zaklęcie wywołuje jednak określoną reakcję, a magia nie pozostawia korzystającej z niej osoby bez konsekwencji.
  To świetnie napisana książka, a historia jest szalona, dynamiczna i nieprzewidywalna. Opowieść zaskakuje nas na każdym kroku, a trochę zawiła fabuła układa się we wspaniałą całość. Uwielbiamy niesamowite doznania i jesteśmy wielbicielami magii, dlatego ta książka zrobiła na nas ogromne wrażenie.
  Pozdrawiamy
  Ewelina i Leoś

 3. Czytaliśmy kilka książek, w których występuje magia, ale chyba taką naszą ulubioną jest „Różdżka z Fershey”, której autorem jest Marcin Hybel. Z radością zagłębiamy się w historię stworzoną przez autora i często do niej wracamy. Przenosi nas do czasów średniowiecznych, w których żyje bohater, gdzie magia jest sprawą zupełnie powszechną, a czarować może każdy bez wyjątku. Każde zaklęcie wywołuje jednak określoną reakcję, a magia nie pozostawia korzystającej z niej osoby bez konsekwencji.
  To świetnie napisana książka, a historia jest szalona, dynamiczna i nieprzewidywalna. Opowieść zaskakuje nas na każdym kroku, a trochę zawiła fabuła układa się we wspaniałą całość. Uwielbiamy niesamowite doznania i jesteśmy wielbicielami magii, dlatego ta książka zrobiła na nas ogromne wrażenie.
  Pozdrawiam

 4. Od zawsze uwielbiałam motywy magiczne w książkach. Nic więc dziwnego, że moimi ulubionymi książkami jest seria o Karolci- posiadaczce magicznego koralika i zaczarowanej kredki. Czytając o przygodach rezolutnej dziewczynki, można zapomnieć o nudzie (to napięcie, gdy w pobliżu pojawiała się Filomena!). Niecodzienne zderzenia, jakie stają się udziałem dziewczynki, z pewnością zachwyciłyby niejednego małego czytelnikaKsiążki są pełne humoru, a jednocześnie uczą wielu wartości – altruizmu, odpowiedzialności, rozwagi. Sama Karolcia to osóbka mądra i sympatyczna. Nie ma w niej egoizmu, o czym świadczy chociażby ostatnia rzecz, o jaką poprosiła koralik – szczęście dla innych. Niektórym może się wydawać, że bohaterka jest idealna. Jednak Karolcia nie była taka od początku- popełniała błędy i na nich się uczyła. Świadomość, że niemiłe sytuacje również czemuś służą, pozwalała mi łatwiej znosić dziecięce niepowodzenia. Teraz czytam przygody mojej ulubionej bohaterki synkowi. Niech wie, że dzięki książkom każdy dzień może być magiczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *