MÓJ JEDNOROŻEC I JA. Moje myśli, marzenia i magiczny przyjaciel

Magiczny przyjaciel

Jeśli Wasze dzieci lubią jednorożce, to na pewno spodoba im się ten jednorożcowy dziennik 🙂

 

W środku będą mogły zapisywać swoje przemyślenia, wspomnienia, marzenia, opisywać przygody, rozwiązywać zadania i wiele więcej, a wszystko w pięknej, kolorowej książce.

 

To dziennik, który tworzą razem autorki i jego właściciel. One dały sporo inspiracji i kreatywnych pomysłów, ale to od użytkownika zależy, jak od będzie w ostateczności wyglądał. A możliwości jest sporo i można popuścić wodze fantazji 🙂

 

W środku mamy quizy, rysowanie, kolorowanie, pisanie listów, ale też wypisywanie naszych najlepszych cech, ulubionych rzeczy i zabaw, przepowiadanie przyszłości i inne aktywności. Większość zadań dotyczy także ‘naszych’ jednorożców.

 

W dzienniku są także strony na wypisywanie cech naszych magicznych przyjaciół. Jednorożce to w końcu bardzo ważna część tej książki i na znajdziemy je na każdej stronie 🙂

 

To dziennik, który teraz umili czas i zapewni kreatywną rozrywkę, a w przyszłości będzie świetną pamiątką, która przypomni nam, co robiliśmy i lubiliśmy w przeszłości. Jest pięknie zilustrowany, pomysłowy i inspirujący.

 

Jeśli macie w domu fana lub fankę jednorożców, to na pewno coś dla nich 🙂

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 6+

Autorki: Ellen Bailey i Becca Wright

Tłumaczenie: Dorota Lachowicz

Liczba stron: 96

Rok wydania: 2020

Wydawnictwo Liber


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *