Moja krew ma moc – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafi do Pani Agnieszki C. – gratuluję i proszę o przesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, świetną książkę Moja krew ma moc 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić ta książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 7.07.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 4.07.2022 r. do 7.07.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: Moja krew ma mocWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

4 thoughts on “Moja krew ma moc – Konkurs

  1. Taka książka jest nam bardzo potrzebna. Mój syn mógłby się żywić samymi słodyczami i mimo że dbamy o jego dietę, to chciałabym żeby zrozumiał, jak ważne jest odpowiednie odżywianie, a książki to idealna droga, aby do niego dotrzeć 🙂

  2. Chciałbym, aby książka trafiła do nas, ponieważ mam w domu małego niejadka, który jadłby tylko naleśniki, zupę pomidorową z ryżem i gumę mambę 😉 W dodatku w niedalekiej przyszłości czeka nas pobieranie krwi, bo u synka będzie wykonywany zabieg pod narkozą i trzeba wykonać niezbędne badania. Lektura książki i poznanie przygód głównego bohatera na pewno pomogłyby mojemu synkowi oswoić się i przygotować do wizyty w laboratorium, która do najprzyjemniejszych nie należy. A poza tym osobiście jestem ciekawa, jakie przepisy na zdrowe przekąski zamieściła autorka na końcu książki. Może będą na tyle skuteczne i smaczne, że mój mały mężczyzna wreszcie polubi warzywa i owoce na talerzu 🙂

  3. Świetna książka dla ciekawych świata przedszkolaków. Moja córka od września idzie do przedszkola i co chwila słyszę pytania: Dlaczego? Po co? Czemu? Szczególnie teraz, gdy dość często odwiedzam szpital i lekarzy w związku z urazem nogi. Córka uwielbia owoce, warzywa i jak zapewne większość dzieci słodycze. Dzięki tej książce będę mogła wytłumaczyć jej w przystępny sposób potrzebę zdrowego odżywiania się i odpowiedzieć na często zadawane pytanie:Mamusiu dlaczego zamiast czekolady dajesz mi pomidorki i ogórki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *