W tej bajce nie ma złego wilka – Konkurs

KONKURS ZAKOŃCZONY

 

Książka trafi do Pani Doroty – gratuluję i proszę o podesłanie adresu do wysyłki (kurierem) 🙂

 

Mam dla Was mój najnowszy patronat, świetną książkę W tej bajce nie ma złego wilka 🙂

 

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie, czemu to akurat do Was powinna trafić ta książka 🙂

 

Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tym postem (do 14.07.2022 włącznie).

Komentarze mogą pojawić się z opóźnieniem na stronie ponieważ muszę je wcześniej zatwierdzić 🙂

 

Zapraszam do zabawy i powodzenia! 🙂

 

 

P.S. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie Małych Czytelników na Facebooku i Instagrami🙂

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Mali Czytelnicy.
2. Konkurs trwa od 11.07.2022 r. do 14.07.2022 r. do godz. 23.59
3. Nagrodą w konkursie jest książka: W tej bajce nie ma złego wilkaWygrywa jedna osoba

4. Zgłoszenia konkursowe zostawiacie w komentarzu pod wpisem.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi pod zwycięskim komentarzem w ciągu 3 dni, zwycięzca ma także 3 dni na to, aby skontaktować się ze mną mailowo lub na FB Mali czytelnicy w celu podania adresu do wysyłki. Jeśli tego nie zrobi, wybiorę kolejną osobę. Książka będzie wysłana kurierem lub paczkomatem.
6. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin konkursu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

2 thoughts on “W tej bajce nie ma złego wilka – Konkurs

  1. Bardzo byśmy się ucieszyli gdyby ta książka trafiła do nas, dlatego że uwielbiamy takie klasyczne bajki pokazane z innego punktu widzenia. Dodatkowo fajne w tej książce jest to że pokazuje że nie można być w dwóch miejscach jednocześnie. Może w końcu mój Maluch zrozumiałby, że nie można jednocześnie być w domu wśród ukochanych zabawek i książek i na wsi u babci, albo że mama nie możne przygotować obiadu będąc na placu zabaw (a tak nawiasem mówiąc szkoda że nikt nie wpadł na zainstalowanie polowych kuchni na placach zabaw…można by wtedy gotować na miejscu i nawet do domu nie trzeba by było wracać na obiad. Ile dzieci byłoby wtedy radosnych jak nigdy).

  2. Książka “W tej bajce nie ma złego smoka” pojawiła się u nas w domu po przeczytaniu na blogu Mali czytelnicy recenzji- i to był strzał w dziesiątkę, bo książka jest w naszym domu hitem ostatniego czasu i codziennie synek przeżywa przygody smoka przed snem. Teraz ta część książki “W tej bajce nie ma złego wilka” była by myślę jeszcze większym hitem, bo jak tu nie kibicować złemu wilkowi i mu nie współczuć skoro taki zapracowany i zmęczony bidula! Myślę że mój trzylatek dzielnie kibicował by złemu wilkowi i tak samo przeżywałby wszystkie przygody dużego złego wilka – co za paradoks bo mnie uczono że wilk zły i trzeba kibicować czerwonemu kapturkowi 😉 no ale jak bajka o kapturku bez wilka? Nie da się! Takie książki uczą dzieci innego spojrzenia na świat, pokazują ze nie wszystko da się zrobić już i teraz. Może trzeba pomóc wilkowi i docenić jego pracę i wkład w każda bajkę? Właśnie tego chciałabym nauczyć mojego synka, szacunku do innych i do ich ciężkiej pracy, dlatego też myślę że ta książka powinna się znaleźć właśnie u nas w naszej biblioteczce 🙂
    Ahh co za przygody wilka… już sama się nie mogę doczekać a co dopiero dziecko 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *