Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+ / Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 4, 5, 6+

Przyjemna nauka

Firma Czuczu przyzwyczaiła mnie do świetnych produktów, ale Zestawy do nauki angielskiego i tak mnie zaskoczyły. Są naprawdę przemyślane, a nauka odbywa się na zasadzie zabawy.

Jest oczywiście poznawanie nowych słów i całych zdań (w zależności od poziomu), ale jest to tak fajnie przygotowane, że w ogóle nie czuć, że to zestawy edukacyjne.

 

Każdy zestaw składa się z sześciu książek harmonijek.

Mają wygodny format i ładne ilustracje, ale to także książki aktywizujące, w których znajdziemy wiele różnych zabaw paluszkowych.

Dzieci będą mówić i powtarzać, ale także wskazywać, zakrywać, skakać, przesuwać po linie, obrysowywać i wykonywać inne polecenia za pomocą paluszków. Zadania dotyczą oczywiście omawianego słownictwa.

 

Jeśli chodzi o słownictwo, to każda książka dotyczy innego tematu, są pojazdy, owoce, zwierzęta i wiele innych, ale nie są to jedynie podpisy obrazków (choć takie też są), ale też zamawianie czegoś do picia czy jazda na rowerze pomiędzy znakami drogowymi. Jest ciekawie i różnorodnie. 

 

Ale to nie wszystko!

Oprócz książek, w pudełku znajdziemy Poradnik dla rodziców ze scenariuszami zabaw, a także 24 dwustronne karty obrazkowe, które urozmaicą naukę angielskiego.

 

Autorzy podzielili zestawy na dwie grupy wiekowe – 1,2,3+ i 4,5,6+ i to ma sens, ponieważ te zestawy rosną z dzieckiem, naprawdę.

Z tymi książkami można 'pracować’ na wiele sposobów i bardzo łatwo dostosowywać to do poziomu dziecka.

 

Moim zdaniem to jeden z najlepszych zestawów do nauki angielskiego dla dzieci. Książki na pewno zainteresują dzieci (mój syn uwielbia je rozkładać, oglądać i wykonywać polecenia), a nauka będzie odbywała się 'przy okazji’.

Serdecznie Wam je polecam.

 

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+

 

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 4, 5, 6+

Format książek: 95 x 105

Ilustracje: Agnieszka Malarczyk

Rok wydania 2022

Wydawnictwo Czuczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *