Pociągi

Wycieczka pociągiem

Pamiętacie mieszkańców miasteczka Sprężyna Zdrój? Pokazywałam Wam już Auta, najnowsza część to Pociągi.

 

W środku spotkamy te same postacie, możemy więc śledzić kolejne losy naszych ulubieńców, którzy tym razem wybierają się w podróż. Jedni siedzą już w pociągu, inni na niego czekają.

 

Perony tętnią życiem. Pasażerowie podróżują w różnym celu, nie każdy jest zadowolony z sąsiada lub ze swojego miejsca, niektórzy nie kupili biletu, a jeszcze inni spóźnili się na podróż.

 

Babcia Pudela jak zwykle się niecierpliwi, Policjantka Kiki łapie złodzieja, Mimik z tatą jadą na wakacje, a po miasteczku grasuje smok, którego niektórzy próbują złapać! W miasteczku jak zwykle dużo się dzieje!

 

Mieszkańcy mają wiele środków transportu do wyboru: kolejkę podmiejską, superszybki pociąg, meto, tramwaj, szynobus i inne. Pociągi przewożą ludzi, samochody, zwierzęta czy owoce.

 

Nad książką można spędzić wiele przyjemnych godzin, szczególnie gdy jest się fanem pociągów 🙂

 

 

 

Książka jest pięknym, kolorowym picturebookiem z mnóstwem szczegółów i szczególików do odkrycia. Każda rozkładówka daje nam możliwości stworzenia nieskończonej ilości różnych historii.

 

Mam wrażenie, że tym razem w miasteczku jest spokojniej niż zwykle, chociaż i tak bardzo dużo się dzieje 🙂

 

To idealna pozycja dla wszystkich fanów i fanek wymyślania historii. Książka rozwija wyobraźnię i kreatywność, pomaga budować pełne zdania i tworzyć opowieści.

 

Jest kartonowa i ma duży format.

 

Polecam 🙂

 

 

 

 

Kategoria wiekowa: 2+

Autor: Stephan Lomp

Liczba stron: 8

Rok wydania: 2018

Wydawnictwo BABARYBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *